Language
Wybierz język
Phone number
Zadzwoń do nas
+48 44 649 06 50
Language
Wybierz język

Poznaj Emerson

 

Nasza filozofia

 

Firma Emerson łączy w swoich działaniach doświadczenie, profesjonalizm oraz innowacyjność. Funkcjonujemy na rynku od 1992 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi jesteśmy jednym z największych w Europie producentów formularzy i druków specjalistycznych, takich jak zdrapki czy dokumenty utajnione.

 

Stale inwestujemy w innowacyjne technologie oraz wielofunkcyjny park maszynowy, dzięki czemu stale poszerzamy zakres oferowanych przez nas produktów i usług.Dzięki możliwości połączenia wielu technik, szeroko rozbudowanego parku maszynowego „Post-Press” możemy wyprodukować różnego rodzaju produkty. Bogata gama formatów, dowolne kształty, wiele rodzajów surowca to tylko niektóre z cech produkowanych materiałów.

 

Współpracujemy z wieloma partnerami w całej Europie, jednym
z nich jest firma Mailit4u z Holandii. Kliknij tutaj aby przejść na stronę www

Nasze możliwości

 

Różnorodność naszych produktów jest możliwa dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu. Inwestycja w nasze zasoby ludzkie i w nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwala nam być liderem w produkcji materiałów drukowanych. Systematycznie rozszerzamy nasze możliwości technologiczne oraz optymalizujemy procesy produkcyjne.

 

W skład naszego parku maszynowego wchodzą:

 

  • maszyny drukujące – w technologii offset UV i flexo UV (do 10 kolorów w 1 przebiegu)
  • kolatory
  • maszyny do produkcji etykiet – także z drukiem
  • maszyny do produkcji formularzy z etykietami i kartami zintegrowanymi oraz z klejem typu pressure sealer
  • krajarki, gilotyny, foliarki, etykieciarki