Language
Wybierz język
Phone number
Zadzwoń do nas
+48 44 649 06 50
Language

Oferty pracy

Specjalista do spraw marketingu / Marketing Manager

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Obowiązki

  • planowanie, wykonywanie i koordynacja działań reklamowych i promocyjnych projektów realizowanych przez Spółkę

  • przygotowywanie komunikatów reklamowych

  • zarządzanie i nadzór nad stroną internetową firmy

  • zarządzanie i nadzór nad sklepem internetowym firmy

  • współpraca i koordynacja działań reklamowych z drukarniami i zewnętrznymi dostawcami

  • organizacja eventów oraz kontrola nad ich prawidłowym przebiegiem

  • nadzór nad pracą współpracujących firm specjalizujących się w kampaniach online’owych

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w tworzeniu komunikacji marketingowych

  • bardzo dobra znajomość narzędzi do projektowania pakietu Adobe

  • znajomość narzędzi marketingowych

  • kreatywność, umiejętności analityczne, precyzja przy wykonywanych zadaniach

  • osoba wysoce zmotywowana, pomysłowa i samodzielna

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • stabilne zatrudnienie oraz przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do siedziby firmy Emerson Polska Sp. z o. o. Sp. k. ,

97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Belzacka 176/178 lub składanie aplikacji mailowo na adres rekrutacja@emerson.pl z dopiskiem: Magazynier

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną >>Zobacz<<

Prosimy o zamieszczenie na CV następujących klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji przez Emerson Polska Sp. z o.o.Sp.k. przy ul. Belzackiej 176/178 w Piotrkowie Tryb., na który składam aplikację, zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wizerunku przez Emerson Polska Sp. z o.o.Sp.k. przy ul. Belzackiej 176/178 w Piotrkowie Tryb., w związku z rekrutacją na którą składam aplikację
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych, a także pozostałych oraz w zakresie wizerunku, na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Emerson Polska Sp. z o.o.Sp.k. przy ul. Belzackiej 176/178 w Piotrkowie Tryb., zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.

Specjalista do Obsługi Klienta

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,

  • doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży,

  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,

  • wysokie zdolności interpersonalne w nawiązywaniu relacji biznesowych,

  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,

  • samodzielność w organizacji pracy, elastyczność, terminowość,

  • umiejętność szybkiego uczenia się i dostosowywania do nowych sytuacji,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku Aplikuj bądź na adres rekrutacja@emerson.pl z podaniem w tytule maila  numeru referencyjnego lub drogą pocztową na adres: Emerson Polska Sp. z o. o. Sp.k.,  97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Belzacka 176/178 z podaniem numeru referencyjnego na kopercie listu.