Language
Wybierz język
Phone number
Zadzwoń do nas
+48 44 649 06 50
Language
Wybierz język

Etykiety linerless

Opis produktu i zdjęcie
Technologia
Zapytaj o produkt

Redukcja odpadów i kosztów, oszczędność czasu

 

Etykieta linerless to rozwiązanie pozbawione silikonowego podkładu, będące wydajną alternatywą dla standardowych odpowiedników papierowych. Składa się z długiej, odwijanej z nawoju ciągłej wstęgi, podobnej do taśmy samoprzylepnej. Jedna warstwa jest zarazem etykietą, jak również nośnikiem etykiet. W ten sposób eliminujemy odpad w postaci nośnika (liner), a w następstwie ograniczamy koszty samego produktu i eksploatacji.

 

Linerless, ze względu na swą ciągłość, pozwala dostosować wielkość etykiety do długości zadruku. Ta dopasowywana jest automatycznie, w związku z czym na etykiecie nie pozostają puste, niewykorzystane miejsca, a efekt końcowy jest atrakcyjny i przyjazny dla oczu czytelników.

 

Linerless wymienia się rzadziej, niż tradycyjne etykiety papierowe, co umożliwia znaczącą oszczędność czasu (krótsze przestoje w pracy). Dzięki swym wyjątkowym właściwościom, rozwiązanie to jest coraz częściej wykorzystywane w branży logistycznej (m.in. w wagach i drukarkach).

 

Powyższa oferta wydaje się Państwu interesującą? Z przyjemnością przekażemy wszelkie szczegółowe informacje, a także przygotujemy wycenę usługi wykonania etykiet linerless.

 

Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Podobne produkty