Language
Wybierz język
Phone number
Zadzwoń do nas
+48 44 649 06 50
Language
Wybierz język

Aktualności

22.10.2019 | Emerson Polska laureatem ogólnopolskiego programu Firma Roku 2019!

14 października br. w Centrum Prasowym PAP odbył się Finał Ogólnopolskiego Programu Firma Roku 2019, którego organizatorem jest Certyfikacja Krajowa. Statuetkę Firmy Roku 2019 z rąk Dyrektora Programowego CBCK odebrali Prezes Zarządu Maciej Frukacz oraz Wiceprezes Zarządu ds. Handlowych Robert Hanusiak. W spotkaniu, wśród blisko 100 gości, obok najlepszych przedsiębiorców z całej Polski, znaleźli się także przedstawiciele świata kultury oraz przedstawiciele ogólnopolskich mediów.


Ideą programu jest wybór najlepszych przedsiębiorstw, produktów oraz usług w Polsce, a wydawany certyfikat według wielu uważany jest za najbardziej wiarygodny dla biznesu w Polsce. Organizacje uhonorowane tytułem "Firma Roku" otrzymują doskonałe potwierdzenie spełniania najwyższych standardów w branży, jak również ugruntowania dobrej pozycji na rynku. Z kolei dla ich klientów to swoisty drogowskaz właściwego wyboru w gąszczu różnorodnych ofert. Laureatami programu zostają firmy dobrze zarządzane, godne zaufania i polecenia, zapewniające wysokiej jakości usługi, bezpieczne transakcje oraz produkty w pełni odpowiadające oczekiwaniom klientów.

 

 

Tytuł "Firma Roku 2019" to dla Emerson Polska kolejne świadectwo obrania właściwej drogi w prowadzeniu biznesu. Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej klasy artykuły dla biur, a także pomagamy firmom doskonalić komunikację wizualną tworząc dopasowane do oczekiwań klienta i unikatowe materiały drukowane. Nieustanny rozwój portfolio, zwiększanie obecności na kolejnych rynkach światowych, a także uznanie ze strony licznych stałych klientów, uczyniły z Emerson Polska wiarygodnego i preferowanego partnera biznesowego. Obecnie jesteśmy jedną z największych drukarni rolowych w Europie Środkowo-Wschodniej, jak również jednym z największych dostawców w branży biurowo-serwisowej w Polsce.
    

 

- To potwierdzenie, że serce i pasja, które w codziennej pracy wkładamy w wykonywaną pracę, a także kreatywność i ambicja do tworzenia innowacyjnych, a zarazem przyjaznych klientom rozwiązań, są szeroko cenione i wyróżniane. Fundamentem naszego powodzenia jest kompetentny zespół, dlatego przy tej okazji pragnę podziękować wszystkim pracownikom za ich wkład w rozwój biznesu. To dzięki naszej wspólnej pracy Emerson Polska jest dziś liderem w produkcji materiałów drukowanych oraz artykułów dla biura - mówi Maciej Frukacz, Prezes Zarządu.