Language
Wybierz język
Phone number
Zadzwoń do nas
+48 44 649 06 50
Language
Wybierz język

Aktualności

07.11.2019 | Kolejny przedstawiciel Królewskiej rodziny marki Emerson!

Grono "Królewskich" produktów dla biura i domu powiększyło się o biały papier A5, z charakterystycznym młodym tygrysem na okładce. To najnowsza propozycja marki Emerson skierowana do wszystkich osób drukujących dokumenty na mniejszym formacie, a także doskonałe rozwiązanie dla małych dzieci, zapewniające niewielką powierzchnię do wszelkich prac artystycznych.


WIele osób pracujących w administracji prawdopodobnie wielokrotnie doświadczyło podobnej sytuacji. Drukują dokumenty lub materiały informacyjne na papierze w standardowym formacie A4, a następnie dzielą arkusz na dwie połowy. To nie tylko "pochłaniacz czasu". W zależności od dostępnego pod ręką urządzenia biurowego, efekt końcowy bywa mało lub średnio estetyczny. Wszystkim pracownikom administracji postanowiliśmy przyjść z pomocą. Już 12 listopada br. wzbogacimy naszą ofertę o biały papier w formacie A5!

 

Najnowszy nabytek z serii "Królewskiej rodziny" marki Emerson z pewnością spełni wszelkie oczekiwania użytkowników, a jednocześnie nie nadwyręży ich budżetu. Ten uniwersalny i wielofunkcyjny papier z łatwością sprosta wszystkim codziennym potrzebom drukowania i kopiowania, oszczędzając czas, który trzeba byłoby przeznaczyć na docinanie arkusza do odpowiedniego formatu.

 

Nasze najnowsze rozwiązanie, z charakterystycznym młodym tygrysem na opakowaniu, oferuje bezproblemową pracę w nowoczesnych urządzeniach biurowych, drukarkach i kserokopiarkach. Przeznaczone jest do kolorowego druku laserowego, wydruków czarno-białych i kopiowania. Zachęcamy, by korzystać z niego za każdym razem, gdy trzeba wydrukować dowolną prezentację, wykresy, kolorową grafikę, korespondencję biznesową i bezpośrednią, wszelkie biuletyny, jak również raporty sprzedaży i czarno-białe teksty. Papier zapewni wydrukom zdjęć i materiałów informacyjnych optymalną jakość, a także właściwy, wyraźny kontrast.

To jednak nie wszystko - Emerson Office Paper pomoże w zapewnieniu organizacji czasu dziecka w domu, przedszkolu czy szkole, umożliwiając rozwój jego umiejętności i zainteresowań! Można go dowolnie wykorzystywać do wszelkich zajęć kreatywnych, rysowania, malowania lub pisania. Każde małe dziecko, dla którego wypełnienie rysunkiem arkusza A4 byłoby zbyt dużym wyzwaniem, z pewnością ucieszy się z mniejszego formatu. Z tego względu polecamy go wszystkim pracownikom oświaty, jak również rodzicom!

 

 

Powiększona "Królewska rodzina" Emerson Polska

 

 

 

Więcej informacji na temat papieru ksero A4 "Emerson Office Paper" znajdziesz tu:

Świat Biura - Papier ksero A4

 

 

Więcej informacji na temat papieru ksero A5 "Emerson Office Paper" znajdziesz tu:

Świat Biura - Papier ksero A5

 

 

Więcej informacji na temat etykiet samoprzylepnych A4 znajdziesz tu:

Świat Biura - Etykiety samoprzylepne w arkuszach

 

 

----------------------------

 

ZAINTERESOWAŁA CIĘ OFERTA KTÓREGOKOLWIEK Z NASZYCH PRODUKTÓW I MYŚLISZ O ZAMÓWIENIU ICH DO SWOJEJ FIRMY?
 

Wszelkie pytania związane z ofertą produktową prosimy kierować do naszego Biura Obsługi Klienta.