Language
Wybierz język
Phone number
Zadzwoń do nas
+48 44 649 06 50
Language
Wybierz język

Aktualności

17.10.2019 | Królewska rodzina artykułów dla biura i domu

Zastanawiasz się nad zakupem papieru ksero i przeraża Cię ogrom rozwiązań dostępnych na rynku? A może potrzebujesz wyjątkowych etykiet, dzięki którym wydruk będzie doskonale się prezentował? Wybór jest prosty! Postaw na "królewską rodzinę" marki Emerson!


"Królewska rodzina" marki Emerson to dwa produkty dostępne w charakterystycznej, unikatowej szacie graficznej zainspirowanej światem drapieżnych kotów. To opakowania zupełnie odmienne od dotychczasowych standardów w branży papierniczej i tak wyjątkowe, jak ich zawartość.

 

Pierwszym produktem jest tegoroczna nowość - biały papier ksero w formacie A4 "Emerson Office Paper". Przeznaczony do codziennego użytku i oferujący doskonałą relację jakości do ceny, cieszy się niemałą rozpoznawalnością pośród konsumentów pomimo krótkiej obecności na rynku. Zainteresowanie produktem wzbudza m.in. wyróżniające opakowanie - dzięki niemu wystarczy zapytać w sklepie o emersonowy "papier z tygrysem". Nie sposób się pomylić.

 

W bieżącym miesiącu dołączyła do niego, poddana rebrandingowi, pełna seria białych etykiet samoprzylepnych w formacie A4. Ta kompletna gama produktów jest doskonale znana ogromnej grupie zadowolonych klientów, którzy uważają etykiety naszej marki za rozwiązanie najbardziej godne zaufania, spośród wszystkich dostępnych na rynku. Od tej chwili stają się one jeszcze bardziej rozpoznawalne dzięki opakowaniu, obok którego nie sposób przejść obojętnie. "Etykiety z lwem" to symbol oryginalności, wysokiej jakości i niezawodności.

 

Na rynku papierniczym znajdziesz tylko jedną "królewską rodzinę", wyłącznie od Emerson Polska!

 

 

 

 

Więcej informacji na temat papieru ksero A4 "Emerson Office Paper" znajdziesz tu:

Świat Biura - Papier ksero A4

 

 

Więcej informacji na temat etykiet samoprzylepnych A4 znajdziesz tu:

Świat Biura - Etykiety samoprzylepne w arkuszach

 

 

----------------------------

 

ZAINTERESOWAŁA CIĘ OFERTA KTÓREGOKOLWIEK Z NASZYCH PRODUKTÓW I MYŚLISZ O ZAMÓWIENIU ICH DO SWOJEJ FIRMY?
 

Wszelkie pytania związane z ofertą produktową prosimy kierować do naszego Biura Obsługi Klienta.