Razem możemy więcej

Dołącz do naszego zespołu

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Emerson Polska to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej. Dostarczamy ponad 1000 produktów do branży biuroserwisowej. Jesteśmy także jednym z największych w Europie producentów formularzy i druków specjalistycznych, takich jak zdrapki czy dokumenty utajnione. Już od ponad 25 lat z sukcesem sprzedajemy nasze produkty zarówno w Polsce jak i na rynkach zagranicznych. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta / Project Manager

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
nr ref. 2/2017

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży,

  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,

  • wysokie zdolności interpersonalne w nawiązywaniu relacji biznesowych,

  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,

  • samodzielność w organizacji pracy, elastyczność, terminowość,

  • umiejętność szybkiego uczenia się i dostosowywania do nowych sytuacji,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilne zatrudnienie oraz przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku Aplikuj bądź na adres rekrutacja@emerson.pl z podaniem w tytule maila  numeru referencyjnego lub drogą pocztową na adres: Emerson Polska Sp. z o. o. Sp.k.,  97-300 Piotrków Trybunalski, ul. Belzacka 176/178 z podaniem numeru referencyjnego na kopercie listu.

Prosimy o zamieszczenie na CV następujących klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ankiecie personalnej (tj. nazwisko, imię, adres oraz pozostałe dane) w celu realizacji aktualnego jak i przyszłego procesu rekrutacji przez Emerson Polska Sp. z o.o.Sp.k. przy ul. Belzackiej 176/178 w Piotrkowie Tryb., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.. W okresie przechowywania danych osobowych mam prawo do ich dostępu oraz ich poprawiania, a także do odbioru złożonych dokumentów (z wyłączeniem ankiety personalnej) za potwierdzeniem odbioru.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ankiecie personalnej (tj. nazwisko, imię, adres oraz pozostałe dane) w celu realizacji aktualnego jak i przyszłego procesu rekrutacji przez Rabat Rolniczy Sp. z o.o ul. Belzacka 176/178, 97-300 Piotrków Trybunalski., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.. W okresie przechowywania danych osobowych mam prawo do ich dostępu oraz ich poprawiania, a także do odbioru złożonych dokumentów (z wyłączeniem ankiety personalnej) za potwierdzeniem odbioru.

Specjalista do spraw marketingu / Marketing Manager

nr ref. 3/2017

Obowiązki

  • tworzenie, wdrażanie i optymalizacja kampanii reklamowych, online’owych

w szczególności w panelach Google AdWords, Social Ads, oraz wykorzystując portale społecznościowe, programy affiliacyjne, e-mail (automatyzacja),

  • analiza statystyk, optymalizacja pod kątem efektywności konwersji na cel reklamowy,

  • zarządzanie i nadzór nad stroną internetową firmy,

  • planowanie, wykonywanie i koordynacja działań reklamowych i promocyjnych projektów realizowanych przez Spółkę,

  • tworzenie koncepcji i opracowanie graficzne materiałów marketingowych,

  • tworzenie tekstów informacyjnych, prezentacji

  • współpraca i koordynacja działań reklamowych z drukarniami i zewnętrznymi dostawcami,

  • organizacja eventów oraz kontrola nad ich prawidłowym przebiegiem.

Wymagania

  • kreatywność, umiejętności analityczne, precyzja przy wykonywanych zadaniach,

  • 100 % zaangażowania, sumienność, odpowiedzialność,

  • udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych,

  • znajomość niezbędnych do pracy narzędzi - Google AdWords, Analytics oraz innych narzędzi wykorzystywanych do zbierania i analizy danych,

  • duża wiedza z zagadnień z zakresu SEM, SEO,

  • osoba wysoce zmotywowana, pomysłowa i samodzielna.